Prednášky Ako sa na materskej nezblázniť, Centrum Fly4Fit v Stupave

Prednášky Ako sa na materskej nezblázniť, Centrum Fly4Fit v Stupave
28. septembra 2018 Janette Šimková

Zážitkové prednášky pre všetky matky, ktoré majú dosť stereotypných „právd“ spojených s materstvom, a radšej sa podporia v slobodnej sebarealizácii tak v roli matky, ako aj v ostatných rolách.

Počas interaktívnej predpoludňajšej hodinky, na ktorej môže byť prítomné aj Vaše dieťatko, sa preberajú témy:

ROZHODOVANIE – 25. september: Ako sa neomračovať paralýzou z analýzy

Urobila som to správne? A nemala som radšej počkať? A čo keď som mala radšej… A nebolo by lepšie, keby… A čo keď… Stačí 5 podobných otázok a sme mimo konštruktívnosti a akcieschopnosti. Aký iný princíp použiť, keď je analýza to posledné, čo sa oplatí?

SEBAVEDOMIE – 30. október: Ako sa zaľúbiť do seba

Život skutočne nezaujíma to, ako perfektne niečo urobíme, život nás najväčšmi miluje, keď si ho naplo užívame. Keď môžeme kráčať, nemáme sa plaziť, a keď môžeme lietať, netreba sa zdržiavať kráčaním. A popritom stačí otvoriť srdce dokorán – pre seba aj pre iných.

OBAVY – 27. november: Ako sa vykúpiť zo zajatia katastrofických scenárov

Keď v duchu veľa bedákame, že všetko je zlé, uviazneme v tom. Potom sa nedá sústrediť na pozitívne veci. Treba na to viac mentálnej námahy, aby sme sa povzniesli nad niektoré situácie a mysleli v súvislostiach, ktoré mozog odvedú od sebaľútosti k činorodosti.

VZŤAHY – 18. december: Ako úctivo vychádzať so sebou (a potom aj s inými)

Keď si veríme, že niečo zvládneme, máme za sebou 95 % úsilia, ktoré treba na to vynaložiť. Vážiť si samého seba nám dodáva vieru v to, že každý z nás je v niečom dobrý, jedinečný, schopný obohatiť druhých ľudí. Ako tomu aj naozaj uveriť?

Stretnutia pre ženy pripravuje životná a vzťahová koučka Janette Šimková.

Účastníčky majú vytvorený priestor, aby mohli zdieľať svoje skúsenosti a pýtali sa, čo ich zaujíma. Lektorka vedie interaktívnu prednášku participatívnym spôsobom s praktickými výstupmi pre každodenné využitie.

 Prednášky sa konajú v štúdiu na adrese Okružná 13, Stupava (obytný komplex Zipava)

Posledný utorok v mesiaci od 11.00 h. do 12.00 h.

Cena prednášky: 12 eur

Prihlasovanie je nutné a prebieha na info@flyfit.sk alebo 0917 654 830

Snímka obrazovky 2018-09-04 o 21.45.41

Prešla som jednu etapu životnej cesty bez toho, aby som sa „hlbšie“ pozerala do svojho srdca. A hoci sa mi naplnil detský sen a roky som pôsobila ako publicistka, moje pravé poslanie je v pomáhajúcej profesii. Môj osobný zmysel života „prehovoril“ presvedčivo a zanietene, keď som objavila koučovanie. Teraz som šťastná, že môžem „hľadajúcich“ sprevádzať na ceste za otvorením brány do vlastného vnútra, aby si zodpovedali, kým sú, čo v nich je a kam chcú smerovať.

0 komentárov

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*