Sebarozvojové večery, posledný utorok v mesiaci od septembra do mája

Sebarozvojové večery, posledný utorok v mesiaci od septembra do mája
25. augusta 2019 Janette Šimková

Leták jeseň 2019

 

ODPÚŠŤANIE – 24. septembra 2019

Ako si upratať  v pocitoch a neubiť sa vinou

Najjedovatejší a najnávykovejší postoj je vina, ktorá zvádza neľútostný boj so zodpovednosťou. Pocity viny sú viac než ťaživé a vyrábajú nám emočné nepohodlie.

 

STATOČNOSŤ – 29. októbra 2019

Ako udržať hranicu medzi strachom a odvahou

Mnohé veci, ktoré nám vtrhnú do života sú prechodné, ale aj tak nám dajú zabrať. Priebežné zbieranie odvahy je príprava na to, ako prekonať strach a nezatemniť okná do duše.

 

SEBADÔVERA – 26. novembra 2019

Ako uveriť tomu, že sme dosť dobrí

Rozhodnutie byť sám sebou nemusí byť vôbec jednoduchá voľba. Autentickosť je závislá od toho, nakoľko si dovolíme veriť v seba a prijímať sa taký, aký sme.

 

SKLAMANIA – 17. decembra 2019

Ako zaplniť medzeru po nenaplnených túžbach

Rozprávate sa sami so sebou o svojich plánoch, ambíciách a túžbach? Potom máte prehľad, v akom štádiu sú. Tie, ktoré ste obetovali, vzdali alebo odložili, vás však neopustili…

 

STAGNÁCIA – 28. januára 2020

Ako sa pohnúť z miesta, kde už dlho stojíme

Motívy, ktoré nás poháňajú k uznaniu, istotám, spokojnosti, zmysluplnosti… môžu, aj nemusia byť dobré. Keď nie sú pre nás dosť dobré a zmysluplné, nechajú vás prešľapovať na mieste.

 

EMÓCIE – 25. februára 2020

Ako zaceliť puklinu po emočných zraneniach 

Duševné zlomeniny nevidno, o to horšie sa hoja. Niekedy pomôže mentálna dlaha, inokedy je potrebný duševný balzam. Čo najlepšie hojí srdcové boľačky?

 

RAST – 31. marca 2020

Ako nepremárniť výzvy, ktoré nevidíme

Ideálny čas na rozhodnutie urobiť niečo pre lepší pocit zo seba sa nezjaví sám od seba. Výzvy sú skvelé na to, aby sme prešli od úvah k činom. Už len vedieť, ako sa odhodlať…

 

SEBAISTOTA – 28. apríla 2020

Ako urobiť zo seba toho najlepšieho sprievodcu

Keď si prídeme dokonalo nedokonalí, zrádza nás sebaistota. Namiesto skrývania sa pred sebou potrebujeme skoncovať s pochybnosťami o sebe a prijať aj svoje slabé stránky.

 

VZŤAHY – 26. mája 2020

Ako víťaziť vo vzťahovej aréne

To, čo vo vzťahoch pozitívne a spoľahlivo funguje, sa dá opísať jednoducho: Porozumenie vedie k rešpektu. Rešpekt posilňuje dôveru. Dôvera otvára dvere vynikajúcim vzťahom.

 

Avatar
Prešla som jednu etapu životnej cesty bez toho, aby som sa „hlbšie“ pozerala do svojho srdca. A hoci sa mi naplnil detský sen a roky som pôsobila ako publicistka, moje pravé poslanie je v pomáhajúcej profesii. Môj osobný zmysel života „prehovoril“ presvedčivo a zanietene, keď som objavila koučovanie. Teraz som šťastná, že môžem „hľadajúcich“ sprevádzať na ceste za otvorením brány do vlastného vnútra, aby si zodpovedali, kým sú, čo v nich je a kam chcú smerovať.

0 komentárov

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*