Prednáška POSLÚCHAJ LÁSKU, NIE STRACH – 30. marca, Festival komplexného zdravia, Malacky

Prednáška POSLÚCHAJ LÁSKU, NIE STRACH – 30. marca, Festival komplexného zdravia, Malacky
16. februára 2019 Janette Šimková

Prežívať myšlienky aj emócie s láskou sa postará o to, aby boli naše životy naplnené a zmysluplné.

 Láska je najhlbšou ľudskou potrebou. Len vďaka nej sme šťastní a nachádzame zmysel života. A tak všetko, čo potrebujeme, je láska. Nad všetkým zvíťazí, k ničomu nás nenúti, rozpína našu dušu, vďaka nej sa dostávame k podstate a najďalej zájdeme.

Žilo by sa nám jednoduchšie a zmysluplnejšie, keby sme lásku uprednostňovali pred inými vecami. Keby bola automaticky súčasťou všetkých našich vzťahov. Ale nie každé naše snaženie sa na lásku premieňa. Potrebujeme ju cieľavedome pestovať a starať sa o ňu, iba vtedy sa z nej stáva najliečivejšia bylina v medziľudských vzťahoch.

 

30-3-2019-8

Prešla som jednu etapu životnej cesty bez toho, aby som sa „hlbšie“ pozerala do svojho srdca. A hoci sa mi naplnil detský sen a roky som pôsobila ako publicistka, moje pravé poslanie je v pomáhajúcej profesii. Môj osobný zmysel života „prehovoril“ presvedčivo a zanietene, keď som objavila koučovanie. Teraz som šťastná, že môžem „hľadajúcich“ sprevádzať na ceste za otvorením brány do vlastného vnútra, aby si zodpovedali, kým sú, čo v nich je a kam chcú smerovať.

0 komentárov

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*