Workshop Myšlienkový wellness – otvorený termín v Bratislave

Workshop Myšlienkový wellness – otvorený termín v Bratislave
1. januára 2019 Janette Šimková

Hľadáte spôsob, ako sa vysporiadať so záťažovými a krízovými situáciami bez zbytočného stresu?

Prekážky sú každodennou súčasťou nášho života, vždy tu boli, sú a aj budú. Chce to od nás vedieť sa k nim správne postaviť. To, čo nám v podstate komplikuje život, sú rôzne situácie, a každá situácia sa dá zvládnuť. Máme na výber vždy iba tri možnosti riešenia nejakej situácie: môžeme ju zmeniť, akceptovať ju alebo od nej odísť. Také prosté, a zároveň náročné.

Príďte sa naučiť jednoduché a účinné techniky psychohygieny, obnovovania energie a získavania odstupu od zbytočných starostí. Popritom aktívne zrelaxujete, tvorivo sa zabavíte a odnesiete si praktické skúsenosti.

Cena: 25 eur zahŕňa pracovný zošit, materiál na tvorenie, pitný režim a koláčik

Termín: podľa záujmu, v čase od 18.00 do 20.00 h.

Miesto: Leškova 3/A, Bratislava

Informácie a registrácia: info@lifekoucing.sk, 0902 393 322

leták wellness

 

Prešla som jednu etapu životnej cesty bez toho, aby som sa „hlbšie“ pozerala do svojho srdca. A hoci sa mi naplnil detský sen a roky som pôsobila ako publicistka, moje pravé poslanie je v pomáhajúcej profesii. Môj osobný zmysel života „prehovoril“ presvedčivo a zanietene, keď som objavila koučovanie. Teraz som šťastná, že môžem „hľadajúcich“ sprevádzať na ceste za otvorením brány do vlastného vnútra, aby si zodpovedali, kým sú, čo v nich je a kam chcú smerovať.

0 komentárov

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*