Emočné búrky – AUDIOBLOG

Emočné búrky – AUDIOBLOG
4. augusta 2019 Janette Šimková

 

 

Dobrí námorníci síce nevládnu počasiu, ale naučia sa ho pozorne sledovať, dešifrovať a rešpektovať jeho silu. Pokiaľ sa to dá, vyhýbajú sa búrkam. Keď sa už do nejakej dostanú, vedia, kedy zložiť plachty, uzavrieť poklopy, spustiť kotvu. Získali to skúsenosťami – odovzdanými, aj naučenými. Vedia, že môžu mať pod kontrolou iba to, čo sa dá mať pod kontrolou. Keďže počasie je nestále, je tým najlepším učiteľom.

Našu myseľ môžeme prirovnať k moru, niekedy pokojnému, inokedy rozbúrenému. Ako na ňom ustáť emočnú búrku si vypočujte z nahrávky. Je to ukážka z knihy Knižka, s ktorou sa dá žiť.

photo-1561900073-f07fcec69cc2

Avatar
Prešla som jednu etapu životnej cesty bez toho, aby som sa „hlbšie“ pozerala do svojho srdca. A hoci sa mi naplnil detský sen a roky som pôsobila ako publicistka, moje pravé poslanie je v pomáhajúcej profesii. Môj osobný zmysel života „prehovoril“ presvedčivo a zanietene, keď som objavila koučovanie. Teraz som šťastná, že môžem „hľadajúcich“ sprevádzať na ceste za otvorením brány do vlastného vnútra, aby si zodpovedali, kým sú, čo v nich je a kam chcú smerovať.

0 komentárov

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*