E-booky na rozvíjanie potenciálu

,,Každý má na to, aby niečo dokázal – to znie skoro ako klišé. A každý hovorí: ‘môžete byť čímkoľvek, čím chcete byť, chce to len mať sovj sen, ktorý sa môže naplniť.’ Bohužiaľ, tieto slová podľahli inflácií a ľudia už na ne nereagujú.”

Dob Dolyle

Ja však verím, že to možné je, zažila som to na vlastnej koži. Som presvedčená, že každý z nás je niečím výnimočný. Všetci sme jedineční a niečím odlišní, máme svoje prednosti a nemali by sme sa porovnávať s ostatnými a hovoriť si, že druhí sú lepší ako my.

Nepotrebujete napodobňovať druhých alebo sa pretvarovať, potrebujete nájsť svoje vlastné dary. Máte ich. A máte ich dostatok. Nájdite ich, nadchnite sa pre ne, nechajte sa nimi viesť a začnite ich využívať. Tým, že urobíte rozhodnutie a pustíte sa do diela…

Elektronické knihy

 

Ako inšpiráciu Vám ponúkam môj bezplatný ebook OBJAVTE SVOJ SKRYTÝ POTENCIÁL. Napíšte mi a ja Vám ho pošlem s osobným venovaním pre aktiváciu Vašich vnútorných zdrojov.

 

Keď sa Vám páči ebook o objavovaní potenciálu a oslovili Vás v ňom odkazy na odporúčania k pozitívnej zmene Vašej osobnosti, objednajte si jeho pokračovanie PREBUĎTE SVOJ SKRYTÝ POTENCIÁL. Cvičebnica obsahuje kroky a metódy, ktoré môžete ihneď začať používať, aby ste prebudili svoje výnimočné kvality.

Stiahnite si obsah učebnice

Objednávkový formulár

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Mám záujem o bezplatný e-book OBJAVTE SVOJ SKRYTÝ POTENCIÁL.Objednávam si cvičebnicu PREBUĎTE SVOJ SKRYTÝ POTENCIÁL v hodnote 3,30€.


Vaša správa

Elektronické knihy

Každý deň sa zúčastňujeme mnohých osobných súbojov. Niektoré z nich sú vopred prehrané práve preto, že nevieme či nechceme pracovať so svojimi myšlienkami a potenciálom. Prajem Vám veľa tvorivých impulzov a odhodlania na to, aby ste svoj vonkajší život zmenili vnútorným postojom k sebe a k svojim schopnostiam.

Od srdca