Večerná prednáška o sebadôvere – 26.11. v Bratislava

Večerná prednáška o sebadôvere – 26.11. v Bratislava
17. novembra 2019 Janette Šimková

Niektoré naše negatívne zážitky zanechali kruté stopy na presvedčeniach o sebe. Majú tú moc, že likvidujú sebadôveru. Z praxe môžem potvrdiť, že sebadôvera neznamená mať iba dobré pocity vo svojom vnútri. Dôvera v seba je závislá od toho, že potrebuje vedieť, kto sme a prečo niečo chceme.

Na to potrebujeme preskúmať všetky stránky svojho JA – dobré, zlé, príjemné, nepríjemné, aj tie zahanbujúce. Keď to poctivo a férovo voči sebe urobíme, môžeme sa uvoľniť a byť samými sebou. To skvelo vyživuje vieru v seba, a pochybnosti postupne zomrú od hladu.

Avatar
Prešla som jednu etapu životnej cesty bez toho, aby som sa „hlbšie“ pozerala do svojho srdca. A hoci sa mi naplnil detský sen a roky som pôsobila ako publicistka, moje pravé poslanie je v pomáhajúcej profesii. Môj osobný zmysel života „prehovoril“ presvedčivo a zanietene, keď som objavila koučovanie. Teraz som šťastná, že môžem „hľadajúcich“ sprevádzať na ceste za otvorením brány do vlastného vnútra, aby si zodpovedali, kým sú, čo v nich je a kam chcú smerovať.

0 komentárov

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*