Cyklus sebarozvojových debát v Bratislave – posledný utorok v mesiaci

Cyklus sebarozvojových debát v Bratislave – posledný utorok v mesiaci
1. januára 2018 Janette Šimková

nový leták

 

MYSLENIE – 24. 4. 2018
Ako ochočiť kritické myšlienky
Negatívne myslenie je niečo ako osýpky na mozgu. Len namiesto svrbenia prichádza šomranie, namiesto škrabania sa nadávanie a namiesto horúčky je frustrácia. Ako sa bezpečne zaočkovať proti negatívnosti?

EMÓCIE – 29. 5. 2018
Ako neuviaznuť v starom hneve
Zlosť spôsobuje, že sa rútime životom na plný plyn. Keď chceme ubrať, lebo potrebujeme veci vybalansovať, zlosť necháva pedál stále zošliapnutý na podlahe. A hoci sa nám to niekedy zdá dobrý nápad akcelerovať cez palivo hnevu, „exhaláty“ z neho znečisťujú vzťahy.

DILEMY – 19. 6. 2018
Ako zlikvidovať falošné starosti
Niekedy sa hráme na pekných komediantov: svoje problémy aj tak prežijeme. Je to s nimi v podstate „jednoduché“ – pokým majú nejaké riešenie, nie je dôvod robiť si starosti. A pokiaľ riešenie neexistuje, taktiež nemá zmysel lámať si nad tým hlavu. Ako z toho von?

Prešla som jednu etapu životnej cesty bez toho, aby som sa „hlbšie“ pozerala do svojho srdca. A hoci sa mi naplnil detský sen a roky som pôsobila ako publicistka, moje pravé poslanie je v pomáhajúcej profesii. Môj osobný zmysel života „prehovoril“ presvedčivo a zanietene, keď som objavila koučovanie. Teraz som šťastná, že môžem „hľadajúcich“ sprevádzať na ceste za otvorením brány do vlastného vnútra, aby si zodpovedali, kým sú, čo v nich je a kam chcú smerovať.

0 komentárov

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*