Anatómia naplnených vzťahov

Vaše vzťahy k ostatným sú tým najlepším, najdôveryhodnejším obrazom toho, kto ste a čo môžete ponúknuť. Nič iné sa tomu nevyrovná.

K. Ferrazzi

Anatómia naplnených vzťahov

Neexistuje žiadny zázračný návod na úspech v láske. Knihy s xy krokmi k lepšiemu vzťahu majú tendenciu fungovať iba pre tých, ktorí vnímajú vzťah ako kuchársky príbeh a dokážu dodržiavať recept. Napriek tomu som napísala ebook s 9 princípmi na zoznamovanie sa samých so sebou a s druhými v nádeji, že aj keď neexistuje magický vzorec týkajúci sa každého, platia isté zásady, ktoré vás môžu doviesť k bezhraničným možnostiam.

V ebooku sa dočítate o zásadách, ako postupovať pri tom, keď sa učíte hovoriť druhým ľuďom, novým možnostiam aj sebe ÁNO. Spočívajú v:

 • 3 princípoch zameraných na sebareflexiu
 • 3 princípoch orientovaných na sebapoznanie
 • 3 princípoch týkajúcich sa postojov

Ste vo vzťahu, o ktorom viete, že predstavuje to najlepšie, čo ste mohli nájsť? Ste šťastný človek. Ostatní živia nádej, keď ju práve nestrácajú, že niekde ich čaká človek, ktorý im pomôže prežívať vytúžený príbeh lásky. Aby sme sa v láske nepohybovali ako v hustej hmle, môžeme si posvietiť tým, že si najskôr posvietime na seba. Potom taký rozžiarený zdoláme aj tú najnepreniknuteľnejšiu hmlu.

A hoci istotu, ako to s láskou skutočne je, nikdy nezískame, môžeme nájsť spôsob, ako si ju vychutnávať, veriť jej a vedieť, že je silnejšia ako smrť. Mojím zámerom je sprostredkovať vám ebookom videnie a vnímanie svojej vlastnej vzťahovej situácie z odstupu, ktorého by ste inak neboli schopní napríklad kvôli nudnému stereotypu, vzrušeniu z nového vzťahu či frustrácie z ukončeného vzťahu.

Od srdca

podpis

“Vo vzťahoch k druhým ľuďom tiahneme všetci k väčšej či menšej miere egocentrizmu. Na každú danú situáciu najskôr a predovšetkým pozeráme z toho hľadiska, ako sa dotýka nás osobne a až potom dodatočne sme ochotní obťažovať sa a premýšľať, ako tá istá situácia môže postihnúť ďalších zúčastnených. Viacmenej, obzvlášť, ak nám na druhej osobe záleží, obvykle dokážeme a nakoniec i zvažujeme aj jej stanovisko, ktoré môže byť dosť odlišné od nášho.”

M. S. Peck

 • Knižka je veľmi fajn, ucelený výber myšlienok, dobrá štruktúra, pekne upratané. Veľmi sa mi páči, že to má taký ľudský a duchovný rozmer zároveň. Ako pracuješ so súvislosťami. Energeticky má kniha pre mňa vysoké vibrácie. Oceňujem Tvoj štýl písania, žiadne poúčanie. Hlboká pokora a láska z knižky ide.
  Valéria Polakovičová
 • Človek v tvojej štylizácii nájde podporu na znovuobjavenie vlastných osobnostných a tvorivých síl... Síl žiť vlastný život... Osobne skladám poctu, že si neskĺzla do mentorovania, resp. do tých rýchlych a pasívnych odporúčaní. Je veľa motivačnej literatúry, z ktorej občas cítim akoby potierala schopnosť čitateľa zapracovať na sebe bez vonkajšej pomoci.
  Kristína Farkašová
 • Nedávno som pred spaním začala čítať tvoju knihu. Veľmi ma chytila. Číta sa to dobre, teším sa na voľné chvíle, keď budem pokračovať. Veľký dôraz dávaš na to, ako mať rád sám seba a to je pre mňa výzva môjho sebarozvoja... Cítim, že robím pokroky.
  Zdenka
 • Tvá kniha mě “nakopla”. Pomohla jsi mi mnohé pochopit, přijmout, vykročit na křižovatku, kde jsem špatně odbočila a vydat se novým směrem. Děkuji Ti mnohokrát.
  Marta Pospíšilová
 • Tvojej knihy som si urobila takú "modlitebnú knižku", čo mám pri posteli. Kúsok prečítam, zamyslím sa a niekedy aj kľudnejšie zaspím.
  Miroslava Bečková
 • Veľká vďaka Vám Janettka, náš rozhovor mi veľa dal. Zrazu sa cítim ľahšie, viem na čo sa zamerať.  
  Alena Kručayová

Mám záujem o e-book Anatómia naplnených vzťahov

Po zadaní emailovej adresy si môžete zadarmo stiahnuť eBook. Rešpektujem vaše súkromie a nikdy vám nebudem posielať spam.